Cennik

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA

Oferujemy profesjonalną obsługę fotograficzną imprez i eventów. Wykonujemy fotoreportaże:
 koncertów,
 pikników,
 imprezy plenerowe,
 imprez integracyjnych,
 imprez firmowych,
 eventów,
 imprez targowych,
 pokazów,
 konferencji,
 bale karnawałowe,
 bale charytatywne,
 studniówki itp.

Towar / Usługa Cena netto
Reportaż do około 3 godzin 900,00 zł
Dzień zdjęciowy do 8 godzin 1 900,00 zł

W cenę wliczony jest koszt spersonalizowanego nośnika w postaci płyty DVD lub Pen-drive. Wydruki, albumy i inne formy do uzgodnienia.
Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Prawa Handlowego, a jest tylko zaproszeniem do współpracy.
W przypadku pytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA.

Szczegóły i końcową wycenę przedstawiam przy spotkaniu które proponuję by zobaczyć przykładowe materiały i wybrania najbardziej dla Państwa opcji. Pracowałem przy różnych formach celebrowania “tego dnia” i były to tradycyjne wesela jak i przyjęcia „zasiadane”. Staram się jak najbardziej odwzorować wyjątkowość uroczystości, cieszyć się z zachwytu i zadowolenia na twarzach moich klientów, wspólnie oglądając materiał przy odbiorze gotowego reportażu.
 
Wykonanie reportażu ślubnego składa się z:
– przygotowania do uroczystości; 
– błogosławieństwo przez rodziców; 
– ceremonia w kościele lub USC; 
– składanie życzeń; 
– pierwszy taniec; 
– wybrane ujęcia z zabawy weselnej w tym: tort weselny, oczepiny.
 
+ SESJA PLENEROWA, którą najchętniej wykonuje w innym niż ślub terminie, gdzie możemy odwiedzić wiele lokalizacji i poświęcić więcej czasu. Nie ograniczam się do jednego miejsca. Kończymy sesję w momencie gdy zrealizujemy wszystkie pomysły.
 
Dodatkowo proponuje:
 
Sesję narzeczeńską – pozwala „oswoić” się z aparatem, fotografem. Podczas wykonywania zdjęć możemy się lepiej poznać, a narzeczeni mają okazję przyzwyczaić się do naszej obecności. Ponadto ze zdjęć wykonanych podczas sesji można przygotować oryginalne zaproszenia na ślub, wręczyć rodzicom podczas podziękowań wspaniały prezent w postaci albumu ze zdjęciami z Waszej pierwszej sesji.
 
Wykonanie reportażu ślubnego zaczyna się od 3000 zł. + plener 1000 zł. W cenie dostają Państwo wykonany reportaż obrobiony cyfrowo na nośnikach zewnętrznych oraz ok. 100 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 na papierze Kodak Professional Endura (błysk/mat/jedwab) . Kwestie związane z wydrukami i albumami omawiane są indywidualnie. Najciekawsze zdjęcia są obrobione w kilku wariantach. Nie wiem ile wyjdzie zdjęć bo to różnie bywa (od 200 a czasami nawet 500 – raczej idę na “treść” i jakość niż ilość). 
Zapraszam do spotkania, na którym pokażę zdjęcia nie umieszczone na stronach, reportaże i sesje, które wykonywałem. Porozmawiamy jakie macie pomysły na waszą sesję i jaki ja mam pomysł dla Was. Nie zamieszczam dużo zdjęć w internecie ponieważ działa on bardziej jak punkt xero niż kontakt z klientem i potem u wszystkich fotografów są te same pozy i sposób obróbki. 

WYDRUKI

Oferujemy wydruki zarówno moich jak i Państwa zdjęć. Wszystkie zlecenia traktowane są indywidualnie – poniżej przestawiamy przykładowe ceny na podstawowe wydruki:

Ceny wydruków na papierze Kodak Endura Premium:

  Format   Cena
10×15 0,85 zł
13×18 1,60 zł
13×19 1,80 zł
15×21 3,15 zł
15×23 3,50 zł
18×24 7,00 zł
20×25 8,00 zł
20×30 10,00 zł
Podane ceny są cenami brutto w PLN. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku ich zmian przez podmioty zewnętrzne, na które nie mam wpływu.