… Żaden dzień się nie powtórzy
nie ma dwóch podobnych nocy
dwóch tych samych pocałunków
dwóch jednakich spojrzeń w oczy…

Wisława Szymborska

Niedługo po ślubie zespół zamilknie, goście się rozejdą, kolor starannie wybieranych serwetek przestanie być istotny…
Usiądziecie wtedy we dwoje, otworzycie Album Ślubny, aby powrócić jeszcze raz do tych chwil – Waszych chwil…

Każdy ślub jest inny, ale to ludzie sprawiają, że ten dzień jest wyjątkowy. Wasz styl, Wasza rodzina i przyjaciele sprawią, że dzień Waszego ślubu będzie jedyny w swoim rodzaju. Tygodnie i miesiące przygotowań będą miały swój finał w dniu pełnym uczuć, radości i wzruszeń.

Chcecie, aby Wasze fotografie ślubne odzwierciedlały emocje. Pozwólcie nam mieć ten zaszczyt uchwycenia i zachowania na zawsze Waszych magicznych chwil. Nie chcemy skupiać uwagi na sobie, staramy się być niewidzialni dzięki czemu mamy prawdziwy obraz wydarzeń.

Jakie wydarzenia fotografujemy w dniu ślubu?

Wszystko co dzieje się w tym uroczystym dniu ma swój niepowtarzalny klimat. Do stałych elementów zaliczyć można:
– przygotowania do uroczystości;
– błogosławieństwo przez rodziców;
– ceremonia w kościele lub USC;
– składanie życzeń;
– pierwszy taniec;
– wybrane ujęcia z zabawy weselnej w tym: tort weselny, oczepiny.

Sesje plenerowe

W dniu ślubu dysponujemy ograniczoną ilością czasu Sesje plenerowe najchętniej wykonujemy w innym niż ślub terminie gdzie możemy odwiedzić wiele lokalizacji i poświęcić cały dzień dla państwa satysfakcji. Pomysły na miejsca pochodzą zarówno od nas jak i od Państwa. Nie ograniczamy się do jednego miejsca. Kończymy sesję w momencie gdy zrealizujemy wszystkie pomysły

Dodatkowo proponujemy:

Sesję narzeczeńską – pozwalają „oswoić” się z aparatem, fotografem. Podczas wykonywania zdjęć możemy się lepiej poznać, a narzeczeni mają okazję przyzwyczaić się do naszej obecności. Ponadto ze zdjęć wykonanych podczas sesji można przygotować oryginalne zaproszenia na ślub, można wręczyć rodzicom podczas podziękowań wspaniały prezent w postaci albumu ze zdjęciami z Waszej pierwszej sesji.

Próbnej sesji fotograficznej Pani Młodej – Próbna sesja przeznaczona jest wyłącznie dla Pani Młodej. Zachęcam do jej wykonania w dniu kiedy Pani Młoda wykonuje próbny makijaż oraz próbną fryzurę.

Posiadamy zezwolenie Kurii na fotografowanie w kościołach.