Sesja dziecięca

… Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną …

Jean Cocteau

Wybierając fotografa dziecięcego wybierz osobę która będzie umiała nawiązać kontakt z Twoim dzieckiem. Taką, która zaprzyjaźni się z nim, będzie się śmiała i turlała po podłodze, malowała obrazki i robiła śmieszne miny.

Jestem tatą Natalki i wiem jak ważne potrzeby mają dzieci. Jest czas na spanie, jedzenie i zabawę. Dlatego zasadą jest, że sesja nie odbywa się w pośpiechu. W pełni dostosowuję się do rytmu dnia dziecka, by nie czuło się ono skrępowane, a sesja nie była dla niego, ani jego rodziców męcząca, a raczej stanowiła świetną zabawę Zazwyczaj trwa od 1 do 3 godzin. Zawsze razem z rodzicami wybieramy bardzo dokładnie lokalizacje, miejsce gdzie dziecko czuje się komfortowo. Może to być park, plaża, plac zabaw, wasze ulubione miejsce lub wasz dom. Nie wykonujemy tradycyjnych ujęć, ale czekamy na ten specjalny moment kiedy malec odkrywa cząstkę swojej osobowości.

W ofercie również fotoreportaż z uroczystości: chrzciny, komunia, urodziny itp.

Sesja ciążowa czyli „sesja z brzuszkiem” – 9 miesięcy które zmieniło nasze życie

… Zanim zostałeś poczęty – pragnęłam Cię! 
Zanim się urodziłeś – kochałam Cię 
Zanim minęła pierwsza godzina Twojego życia – byłam gotowa umrzeć za Ciebie …

Przez wiele lat fotografia ciąży była w cieniu, mało się o niej mówiło, jeszcze mniej można było zobaczyć zdjęć kobiet w tym cudownym okresie. Ciąża traktowana (była) jest jako coś bardzo intymnego, czym nie powinno się afiszować. Jest tą dziedziną fotografii, która potrafi wywołać w ludziach silne emocje. To chwile najbardziej wzruszające i niezapomniane. Dla rodziców spodziewających się maleństwa (a także dorosłego za kilka lat samego dziecka) stanowi niesamowitą, niepowtarzalną i jedyną pamiątkę na zawsze.

Zdjęcia wykonujemy w plenerze lub u Państwa w domu.