… Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie

Mark Twain

Dźwignią handlu jest reklama. Parafrazując te słowa dźwignią reklamy są zdjęcia. Nie od dziś wiadomo, że klient “kupuje oczami”. Spraw, by Twoje produkty stały się dla niego atrakcyjne i same się sprzedały!

Fotografia reklamowa powinna być przede wszystkim oryginalna, aby zainteresowała odbiorcę i tym samym przykuła jego uwagę; ekspresyjna, aby poruszać i zapadać w pamięci na długo. Posiadamy bogate doświadczenie w fotografowaniu przedmiotów, dlatego też oferowana przez nas fotografia katalogowa odznacza się najwyższą jakością. Posiadając bogate zaplecze i najlepszy sprzęt jesteśmy w stanie sfotografować trudne przedmioty, szklane, srebrne czy złote, w taki sposób, aby zachowały swój właściwy kształt, formę i kolor.

Zastosowania:

  • reklama prasowa, reklamowa outdoor’owa, reklama internetowa, katalog produktów, serwisy internetowe, materiały pasowe (PR), opakowania produktów, oferta.

Przyjmujemy zlecenia, zarówno od Klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Wiemy, że indywidualne podejście do Klienta jest gwarancją sukcesu, dlatego też dokładnie poznajemy Państwa oczekiwania i potrzeby a następnie je realizujemy. W ten sposób powstaje fotografia katalogowa lub reklamowa jedyna i niepowtarzalna, na najwyższym poziomie profesjonalizmu.